Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 07.04.2020 13:57 Publikacja: 07.04.2020 13:47
Foto: AFP
Hidalgo poinformowała, że decyzja ws. ćwiczeń pod gołym niebem zapadła, aby wzmocnić działania władz miasta zmierzające do spowolnienia tempa rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 i zmniejszenia ryzyka zakażenia się wirusem w stolicy Francji.
"Od 8 kwietnia 2020 roku uprawnianie indywidualnych ćwiczeń (poza domem - red.) nie będzie dozwolone 10 a 19 na terenie Paryża. Pozostaną dozwolone od 19 do 10, kiedy liczba osób na ulicach jest mniejsza" - głosi komunikat paryskiej policji.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę.
Gośćmi szóstego odcinka podcastu „Rzecz o geopolityce” Mateusza Grzeszczuka byli Kacper Kita z portalu Nowy Ład...
Prezydent USA Donald Trump rozmawiał w czwartek telefonicznie z Władimirem Putinem, a prawdopodobnie w piątek pl...
Donald Trump obiecywał wywrócić stolik, a tymczasem – jak mówi Jędrzej Bielecki – „pokazał, że jest przyjacielem...
Sekretarz obrony USA Pete Hegseth wstrzymał wysyłkę rakiet i amunicji na Ukrainę z powodu obaw o poziom amerykań...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas