Reklama

Epidemia: Sanepid szuka pasażerów pociągu Wrocław-Białystok

Pociągiem PKP INTERCITY IC 6126/7 relacji Wrocław-Białystok, który odjechał 4 sierpnia z dworca Wrocław Główny o 11:25, na odcinku Wrocław-Piotrków Trybunalski w wagonie numer 6 podróżowała osoba, u której wykryto zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 - informuje Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Piotrkowie Trybunalskim.

Publikacja: 17.08.2020 14:32

Epidemia: Sanepid szuka pasażerów pociągu Wrocław-Białystok

Foto: Fotorzepa, Roman Bosiacki

arb

Teraz Sanepid z Piotrkowa Trybunalskiego poszukuje osób, które tego dnia podróżowały pociągiem "Słowacki" na wskazanym odcinku.

"Uprzejmie prosimy osoby z kontaktu o niezwłoczny kontakt telefoniczny z Powiatową Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną w Piotrkowie Trybunalskim" - czytamy w komunikacie.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1277
Polityka
Podcast „Rzecz o geopolityce”: Putin szykuje się na kolejną wojnę. Mołdawski sprawdzian
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1276
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1275
Materiał Promocyjny
Bieszczady to region, który wciąż zachowuje aurę dzikości i tajemniczości
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1274
Materiał Promocyjny
Jak sfinansować rozwój w branży rolno-spożywczej?
Reklama
Reklama