Reklama

Pułk "Azow" opublikował zdjęcia żołnierzy z fabryki Azowstal

Wzywamy ONZ i Czerwony Krzyż, aby pokazały swoje człowieczeństwo i potwierdziły podstawowe zasady, na których zostały stworzone, ratując rannych, którzy nie są już bojownikami - napisali żołnierze pozostający wciąż w podziemiach Azowstalu.

Publikacja: 10.05.2022 23:23

Pułk "Azow" opublikował zdjęcia żołnierzy z fabryki Azowstal

Foto: AFP

amk

Żołnierze z pułku "Azow"opublikowali zdjęcia rannych kolegów  w podziemiach huty Azowstal, którzy potrzebują natychmiastowej, wykwalifikowanej opieki medycznej.

"Żołnierze, których widzicie na zdjęciach, i setki innych w fabryce Azowstal, bronili Ukrainy i całego cywilizowanego świata kosztem własnego zdrowia" - napisali w apelu o pomoc. "Czy Ukraina i społeczność światowa nie są teraz w stanie ich chronić i opiekować się nimi?"

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1342
Materiał Promocyjny
UltraGrip Performance 3 wyznacza nowy standard w swojej klasie
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1341
Świat
Chiny i USA w walce o metale ziem rzadkich. Podzielona Francja
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1339
Materiał Promocyjny
Stacje ładowania dla ciężarówek pilnie potrzebne
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1338
Materiał Promocyjny
Prawnik 4.0 – AI, LegalTech, dane w codziennej praktyce
Reklama
Reklama