Aktualizacja: 08.10.2016 05:35 Publikacja: 08.10.2016 05:23
Foto: YouTube
W 30-sekundowym spocie występuje byłego oficera amerykańskiej armii Bruce'a Blaira, który w przeszłości był odpowiedzialny za odpalenie - na rozkaz prezydenta - rakiet z głowicami atomowymi.
- Gdyby prezydent wydałby mi takie polecenie, musiałbym odpalić pociski. Modliłem się, żebym nigdy nie usłyszał takiego polecenia - mówi Blair.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Donald Trump przekonuje w wywiadzie dla...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W nocy z 28 na 29 kwietnia doszło do ata...
W najnowszym odcinku „Rzecz w tym” Bogusław Chrabota rozmawia z Jędrzejem Bieleckim, dziennikarzem działu Zagran...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Kim Dzong Un zapowiedział budowę w Pjong...
Warunków przyspieszenia transformacji technologicznej nad Wisłą jest wiele. Potrzebne są inwestycje w pracowników, w tym ich szkolenia, ale też dbałość o zdrowie. Nieodzowne są też ułatwienia natury prawnej i jak zawsze – finansowanie.
Obecna konfrontacja w Kaszmirze pomiędzy Indiami i Pakistanem przerodzić się może w szerszy konflikt zbrojny. Ob...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas