Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 10.10.2016 12:23 Publikacja: 09.10.2016 20:58
Foto: AFP
Anna Słojewska z Brukseli
Swoich specjalnych wysłanników ds. Brexitu mianowały najważniejsze unijne instytucje. W Radzie Europejskiej jest nim Didier Seeuws, były szef gabinetu byłego szefa RE Hermana Van Rompuya. W Parlamencie za Brexit będzie odpowiadał Guy Verhofstadt, belgijski liberał. A ze strony KE – Michel Barnier, były dwukrotny unijny komisarz i polityk francuskiej chadecji.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę.
Gośćmi piętnastego odcinka podcastu „Rzecz o geopolityce” Mateusza Grzeszczuka byli Wojciech Górecki z Ośrodka S...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W wyniku nocnego ataku Rosji na Ukrainę...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W nocy Ukraińcy przeprowadzili zmasowany...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Bank Narodowy Ukrainy informuje o wrześn...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas