Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 18.05.2018 14:48 Publikacja: 18.05.2018 14:41
Foto: 123RF
Mężczyzna miał działać w grupie zajmującej się przemytem ludzi, a zarobione pieniądze wysyłać do Syrii w celu finansowania działalności terrorystycznej w tym kraju - informuje dziennik "Dagens Nyheter".
Podejrzany, mężczyzna w wieku ok. 40 lat, mieszkał w Szwecji wraz ze swoją rodziną od 2012 roku. Aresztowano go w Danii na lotnisku w Kastrup.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę.
Prezydent Donald Trump chwalił się zaprowadzeniem porządku w Waszyngtonie, po wysłaniu na ulice stolicy Gwardii...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Donald Trump poinformował, że liczy na r...
Gośćmi dziesiątego odcinka podcastu „Rzecz o geopolityce” Mateusza Grzeszczuka byli Rusłan Szoszyn z redakcji Rz...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Dziennikarze akredytowani przy Białym Do...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas