Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 27.04.2021 11:30 Publikacja: 27.04.2021 11:24
Foto: AFP
- Młodzi mieszkańcy stanu nie szczepią się tak szybko, jak byśmy chcieli - przyznał gubernator Wirginii Zachodniej Jim Justice. Podkreślił także, że szczepienie młodych osób jest kluczowe.
Jak zapowiedział Justice, każdy mieszkaniec stanu w wieku od 16 do 35 lat otrzyma obligacje oszczędnościowe warte 100 dolarów, jeżeli zaszczepi się przeciwko COVID-19. Akcja zostanie sfinansowana ze środków z federalnego programu koronawirusowego. Szacuje się, że obligacje może otrzymać 380 tys. mieszkańców Wirginii Zachodniej.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę.
Mówili mi wprost: zdechniesz w więzieniu. Ciągle to powtarzali. Nie bili mnie, ale torturowali – mówi „Rzeczposp...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W nocy z 7 na 8 sierpnia rosyjskie drony...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Marco Rubio wskazuje na warunek, po speł...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Donald Trump zapowiedział, że w najbliżs...
Wspiera edukację, lokalne społeczności oraz pracowników w ich trudnych życiowych momentach. Od 35 lat duński holding VKR – właściciel marek VELUX oraz spółek siostrzanych konsekwentnie pokazuje, że kapitał społeczny jest tak samo ważny jak kapitał finansowy.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas