Reklama

Nowy Jork: Trump będzie miał dla Dudy 35 minut

Spotkanie prezydenta Donalda Trumpa z prezydentem Andrzejem Dudą, na marginesie posiedzenia Zgromadzenia Ogólnego ONZ w Nowym Jorku potrwa maksymalnie 35 minut - wynika z grafiku prezydenta USA, który otrzymał korespondent RMF FM w Stanach Zjednoczonych.

Aktualizacja: 23.09.2019 06:42 Publikacja: 23.09.2019 05:08

Nowy Jork: Trump będzie miał dla Dudy 35 minut

Foto: Fotorzepa/ Jerzy Dudek

arb

"Plan przywódcy USA jest napięty. Właśnie otrzymałem jego grafik. Dziś spotka się z 6 przywódcami w hotelu InterContinental New York Barclay. A więc krótkie spotkania, szybkie rozmowy, bez konferencji" - pisze na Twitterze Paweł Żuchowski.

Do spotkania ma dojść o 14:25 czasu lokalnego (20:25 w Polsce). Przed spotkaniem z prezydentem Dudą Trump będzie rozmawiał z prezydentem Pakistanu, a tuż po spotkaniu z polskim prezydentem, spotka się z premier Nowej Zelandii. Trump ma 23 września rozmawiać także z prezydentami Singapuru, Egiptu i Korei Południowej.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1294
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1293
Świat
Podcast „Rzecz o geopolityce”: Izrael? Projekt kolonialny. Rosja w pułapce Chin
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1290
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1289
Reklama
Reklama