Reklama

Chciała spalić listy miłosne od swojego ex. Spaliła mieszkanie

Policja z Lincoln w stanie Nebraska podała informację o 19-letniej kobiecie, która w poniedziałek wywołała pożar w zajmowanym przez siebie mieszkaniu, gdy w sypialni paliła listy miłosne od swojego byłego partnera.

Aktualizacja: 18.09.2019 22:05 Publikacja: 18.09.2019 21:55

Chciała spalić listy miłosne od swojego ex. Spaliła mieszkanie

Foto: adobestock

qm

Policja twierdzi, że kobieta do palenia listów użyła palnika na butan. Część płonącej korespondencji pozostawiła na podłodze pokoju i wyszła do innego pomieszczenia, by się zdrzemnąć. Według służb, obudziła się szybko, ale i tak zastała już dywan cały w płomieniach.

Przybyli na miejsce strażacy zdołali ugasić pożar w ciągu kilku minut. Według urzędników płomienie spowodowały uszkodzenia budynku, których łączny koszt został oszacowany na 4 tys. dolarów.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Społeczeństwo
Prywatne bankructwo menadżera państwowej spółki
Społeczeństwo
Najpierw upały, a później przymrozki. Najnowsza prognoza IMGW na przełom lata i jesieni
Społeczeństwo
Znana lekarka przeprowadza sterylizacje kobiet. Czy jest to nielegalne?
Społeczeństwo
W czwartek Warszawa zadecyduje w sprawie nocnej prohibicji. Jak zagłosują radni?
Reklama
Reklama