Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 02.09.2025 15:20 Publikacja: 08.02.2022 10:52
Suszy doświadcza m.in. Somalia
Foto: AFP
Mieszkańcy położonych na terenie Rogu Afryki państw mierzą się z największą suszą od 1981 roku. Światowy Program Żywnościowy ONZ wzywa do natychmiastowego udzielenia pomocy tym państwom, aby uniknąć poważnego kryzysu humanitarnego.
Skutków suszy doświadczają szczególnie mocno mieszkańcy regionu zajmujący się rolnictwem i hodowlą zwierząt w południowej i południowo-wschodniej Etiopii, południowo-wschodniej i północnej Kenii oraz południowej i środkowej Somalii. W regionach tych poziom niedożywienia mieszkańców jest wysoki.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Holenderska Rada Stanu, organ opiniujący projekty ustaw, rozporządzeń i innych aktów prawnych pod kątem ich zgod...
Dziesiątki tysięcy Australijczyków wzięły udział w propalestyńskich demonstracjach w Australii, domagając się sa...
Facebook usunął włoską grupę o nazwie „Mia Moglie” (pol. Moja żona), na której jej członkowie umieszczali intymn...
Więzienie w saksońskim Zwickau porównuje się do lotniska Berlin-Brandenburg (BER). Jego budowa również przeciąga...
Austriacki dziennik „Kronen Zeitung” poinformował, że neurochirurg, która pozwoliła 13-letniej córce nawiercić c...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas