Reklama
Rozwiń

Migalski o karmieniu piersią. "Potrzebne jak sikanie i plucie"

Marek Migalski zabrał głos w sprawie kamienia piersią w miejscach publicznych. "Karmienie jest czynnością naturalną i potrzebną dziecku oraz matce. Tak samo, jak dla innych puszczanie bąków, sikanie czy plucie" - napisał na Facebooku.

Aktualizacja: 04.08.2016 13:16 Publikacja: 04.08.2016 11:18

Marek Migalski

Marek Migalski

Foto: Fotorzepa/ Radek Pasterski

27-letnia mieszkanka Gdańska chce 10 tys. złotych odszkodowania oraz przeprosin w trójmiejskich mediach od jednej z sopockich restauracji. Kobieta twierdzi, że w lokalu nie pozwolono jej swobodnie nakarmić dziecka piersią. Proces w tej sprawie toczy się w Gdańsku. Czytaj więcej.

Temat swobodnego karmienia piersią w miejscach publicznych podjął w mediach społecznościowych Marek Migalski. W ocenie Marka Migalskiego, wszystko jest kwestią konwencji i umowy.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Społeczeństwo
Czy w Ząbkach doszło do aktu dywersji? Jest komentarz rzecznika MSWiA
Społeczeństwo
Zakaz alkoholu na stacjach paliw nie dzieli Polaków
Społeczeństwo
Państwo w państwie. Wybuch gazu, lata tułaczki i walka z urzędnikami
Społeczeństwo
Jacek Kastelaniec: Antysemityzm, a także niechęć do migrantów biorą się z obojętności
Społeczeństwo
Reportaż ze Słubic: Granice cierpliwości