Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 11.09.2017 10:21 Publikacja: 11.09.2017 10:17
2 zdjęcia
ZobaczFoto: materiały prasowe
Wielkie święto Francji w tym roku odbywa się pod hasłem: A Ty za co lubisz Francję? Będzie trwać od połowy września do połowy października.
– Popularność akcji nie słabnie. French Touch jest zaproszeniem do odkrywania naszego kraju, z całym bogactwem kulturowym, jego kreatywności, sztuki kulinarnej, wiedzy i umiejętności, a także tego, co określamy jako sztukę życia a la française – mówi Pierre Lévy, ambasador Francji w Polsce.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
Są przepisy umożliwiające walkę z hejtem i przemocą rówieśniczą w szkole, ale zbyt rzadko się z nich korzysta –...
Zmarł Mirosław Chojecki, współtwórca niezależnego ruchu wydawniczego w PRL, współorganizator Niezależnej Oficyny...
Tym, którzy wyrastają w środowisku niosącym na swoich barkach wielopokoleniową traumę, trudniej jest mówić o prz...
Muzeum Powstania Warszawskiego nie tylko upamiętnia bohaterów, ale uczy nowego patriotyzmu – opartego na przygot...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas