Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 19.05.2015 12:32 Publikacja: 19.05.2015 12:32
Okręt podwodny "Jastrząb"
Foto: Materiały Organizatora
Piknik odbędzie się w piątek 22 maja, w godz. 9 – 15 w siedzibie gdyńskiej uczelni przy ulicy Śmidowicza 69. Uczelnia pokaże swoje laboratoria i symulatory, na których ćwiczą studenci i kursanci. Wiele zajęć, odbędzie się na placu apelowym uczelni, czyli w samym środku Akademii Marynarki Wojennej.
Tam będzie można z bliska przekonać się co znaczy być strażakiem czy policjantem, a także zobaczyć pojazdy podwodne. Na placu będzie można również stać się pilotem drona i zobaczyć Gdynię z lotu ptaka za pomocą specjalnych gogli. W auli AMW, odbędą się warsztaty dla najmłodszych.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
ABW sprawdza, czy zdjęcia lub nagrania płonącego budynku w podwarszawskich Ząbkach trafiły na rosyjskie portale,...
Szef MSWiA Tomasz Siemoniak wystąpił w Budzisku na granicy z Litwą na wspólnej konferencji ze swoim litewskim od...
Presja społeczna wymusiła kontrole na granicy z Niemcami. Ale to uszczelnienie granicy z Litwą może okazać się k...
- Przywracamy czasową kontrolę na granicy z Niemcami i z Litwą - poinformował premier Donald Tusk.
„Straż Graniczna demaskuje kolejne kłamstwo intensywnienie rozpowszechniane na X” - oświadczył rzecznik szefa MS...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas