Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 20.04.2017 11:38 Publikacja: 20.04.2017 11:03
Foto: Fotorzepa, Robert Gardziński
Rada Gminy nie wyraziła zgody na rozwiązanie stosunku pracy z radnym M. K. przez spółkę, której był dotychczas prezesem.
Firma tłumaczyła, iż powodem wypowiedzenia umowy było wygaśnięcie mandatu do pełnienia funkcji prezesa zarządu spółki. Jak dodano, w spółce nie ma innego stanowiska z kompetencjami do kierowania i zarządzania. Spółka zatrudnia niewiele ponad 20 osób i nie dysponuje wolnymi stanowiskami pracy. Co więcej, kontynuacja zatrudnienia radnego jest niemożliwa także ze względu na trudną sytuację ekonomiczną spółki oraz nieprawidłowości w zarządzaniu i sprawowaniu nadzoru przez M. K.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Wrzucenie na profil firmy zdjęć pracownic na L4 ze złośliwym komentarzem może godzić w ich dobra osobiste. Lepie...
Nie sposób uznać, by po rozpadzie konkubinatu, związek został nierozliczony, bo jeden z partnerów zakładał, że m...
Jeśli inspektor pracy uzna, że przedsiębiorca jest pracownikiem, trzeba będzie skorygować wszystkie podatkowe i...
Za kilka dni Izba Pracy wyda ostatnią uchwałę „siódemkową”. Sąd Najwyższy umiera – mówi „Rz” sędzia Piotr Prusin...
Minister Waldemar Żurek odwołał prezesów i wiceprezesów sądów, pomimo negatywnej opinii kolegiów sądów - poinfor...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas