To niemożliwe, musiałoby się zdarzyć kilka tysięcy cudów.?

Podobnie sytuację ocenia firma audytorska EC Harriss. Daleki od uruchomienia jest cały system przeciwpożarowy. Nie poprowadzono nawet zasilania do niego, nie mówiąc o systemie informatycznym, który by nim odpowiednio kierował.?

Bez tego nie ma szans na zgodę straży pożarnej. Można się jedynie starać o warunkową zgodę na organizację imprezy na terenie budowy - mówi przedstawiciel konsorcjum. - Tych wymogów z pewnością nie zlekceważą przedstawiciele z komisji UEFA, którzy będą dokonywać odbioru w sierpniu. Są ostatnie dni maja, a my nadal nie mamy z NCS nawet projektu murawy. Tymczasem miała być gotowa 10 czerwca. Optymistycznie patrząc: może uda się skończyć budowę późną jesienią, ale nie wcześniej.

Do tego dochodzi jeszcze mała, ale istotna rzecz: 7 mln złotych straci PZPN, jeśli mecz reprezentacji Polski i Niemiec nie odbędzie się na Stadionie Narodowym. Tak powiedzieli wczoraj w Sejmie przedstawiciele związku. ?

Mimo to minister Adam Giersz tryska optymizmem i mówi, że "nie ma powodów, aby ziścił się czarny scenariusz".  Tak, drodzy kibice, wygląda klasyczny samobój.? Ciekawe, czy skończy się na jednym?