Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 20.06.2017 22:03 Publikacja: 20.06.2017 21:01
Prezes TVP Jacek Kurski
Foto: Fotorzepa, Piotr Guzik
„Panie prezesie, rozmawialiśmy z menedżerami artystów i w tym terminie Kayah jest zajęta tournée z Goranem Bregoviciem, Kasia Nosowska na urlopie, Kasia Kowalska w Ameryce Południowej".
Taka może być nieprzyjemna puenta dobrych informacji płynących z Opola i TVP, których władze zawarły kompromis w sprawie organizacji Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w dniach 14–17 września.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
W 2027 roku – jeśli nie wcześniej – rząd sformuje prawica. Z PiS, Konfederacją, może Grzegorzem Braunem. Czy pre...
Z zaciekawieniem przeczytałem na łamach „Rzeczpospolitej” tekst redaktora Jacka Nizinkiewicza o znaczącym tytule...
Nie 384, ale ok. 240 pilotów będzie musiała wyszkolić Polska dla blisko setki zakupionych od Amerykanów śmigłowc...
PiS, Konfederacja i formacja Grzegorza Brauna radykalizują przekaz w sprawie imigracji. Jeśli koalicja 15 paździ...
Sondażowe poparcie dla KO spada. Wyborcy największej partii w koalicji rządzącej zapytani o nastroje wskazują na...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas