Wizerunek uczestnika zdarzenia zarejestrowała kamera. Chodzi o mężczyznę w krótkich, ciemnych włosach, z widocznym zarostem. Tego dnia był ubrany w spodnie koloru czarnego, bluzę koloru czarnego z dwoma paskami koloru białego wzdłuż rękawów oraz czarne buty.

Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciu mężczyznę, proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantem prowadzącym sprawę w siedzibie Komendy Rejonowej Policji Warszawa I przy ul. Wilczej 21.

KSP

Policja prosi o zgłaszanie się naocznych świadków zdarzenia oraz osoby, które posiadają informacje dotyczące tego zdarzenia i kontakt z Oficerem Dyżurnym KRP Warszawa I, nr tel. 47-72-391-50, Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Rejonowej Policji Warszawa I, tel. 47-72-391-30 lub 47-72-391-32, z prowadzącym postępowanie nr tel. 47-72-391-14 lub numerem alarmowym 112.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. do sklepu przy Nowym Świecie w Warszawie wszedł ranny mężczyzna, którego życia nie udało się uratować. Według nieoficjalnych doniesień, mężczyzna został raniony ostrym narzędziem i padł ofiarą napaści, gdy stanął w obronie kobiet, zaczepianych przez grupę mężczyzn.