Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 09.04.2019 11:18 Publikacja: 09.04.2019 11:02
Foto: adobestock
Łącznie w oddzielnych incydentach rannych zostało dwudziestu pracowników służby więziennej w młodzieżowej placówce w zachodnim Londynie. - Całkowicie niedopuszczalna seria ataków na personel Feltham w weekend doprowadziła do obrażeń u 20 funkcjonariuszy, z czego 13 potrzebowało leczenia szpitalnego - powiedziała rzeczniczka służby więziennej.
- Nigdy nie będziemy tolerować przemocy wobec naszych pracowników i będziemy dążyć do ukarania sprawców najwyższą możliwą karą, która może doprowadzić do tego, że spędzą jeszcze więcej czasu za kratami - dodała.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Przemoc i mordowanie są tragicznymi konsekwencjami demonizowania tych, z którymi się nie zgadzacie – powiedział...
Nie żyje znany działacz związanego z Donaldem Trumpem ruchu MAGA, Charlie Kirk. Został postrzelony podczas wystą...
We Francji rusza proces 53-letniego Frédérica Pechiera, anestezjologa pracującego w dwóch szpitalach w Besançon,...
Mężczyzna podejrzany o zabójstwo ukraińskiego polityka, Andrija Parubija, przyznał się do winy w rozmowie z prze...
Podejrzany o zabójstwo byłego przewodniczącego ukraińskiego parlamentu, Andrija Parubija, został zatrzymany w ob...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas