Reklama
Rozwiń
Reklama

Rosja podzielona w sprawie śmierci Johna McCaina

Rosyjskie media informują o śmierci amerykańskiego senatora Johna McCaina. Niezależne media piszą o wspieraniu opozycji demokratycznej, prorządowe o "głównym rusofobie USA".

Aktualizacja: 26.08.2018 14:08 Publikacja: 26.08.2018 13:58

Rosja podzielona w sprawie śmierci Johna McCaina

Foto: AFP

Biuro senatora poinformowało, że John McCain zmarł wczoraj o 16:28. Do ostatniej chwili była przy nim żona Cindy i najbliżsi członkowie rodziny.

Rozgłośnia Echa Moskwy informując o śmierci amerykańskiego polityka zwróciła uwagę, ze był on przyjacielem zastrzelonego w Moskwie Borysa Niemcowa. 

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Polityka
Największe lotniska USA mają obsługiwać mniej lotów. To skutek shutdownu
Materiał Promocyjny
Aneta Grzegorzewska, Gedeon Richter: Leki generyczne też mogą być innowacyjne
Polityka
Gwiazda ruchu MAGA zaczyna dystansować się od Donalda Trumpa. Dlaczego?
Polityka
Trump: Putin powiedział, że to ja muszę zakończyć wojnę na Ukrainie
Polityka
Zohran Mamdani burmistrzem Nowego Jorku. Prof. Zbigniew Lewicki: wygrał posługując się nośnymi hasłami
Materiał Promocyjny
Osiedle Zdrój – zielona inwestycja w sercu Milanówka i… Polski
Polityka
Podcast „Rzecz w tym”: Lewicowa rewolucja w Nowym Jorku. Co wygrana Zohrana Mamdaniego znaczy dla USA, Trumpa i Europy
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama