Reklama

Nałęcz: Komisje śledcze pokażą wyborcom PiS, że wierzyli nie w Boga lecz w bałwana

- Wymiar sprawiedliwości ukarał tylko Lwa Rywina, natomiast Polacy ukarali SLD - mówił w rozmowie z Jackiem Nizinkiewiczem prof. Tomasz Nałęcz, historyk, były wicemarszałek Sejmu i były doradca prezydenta Bronisława Komorowskiego, pytany o to czy warto powoływać komisje śledcze.

Publikacja: 30.11.2023 09:34

arb

Nałęcz, były przewodniczący komisji śledczej badającej aferę Rywina był pytany czy warto powoływać komisje śledcze, biorąc pod uwagę, że w głośnej aferze Rywina tylko Rywin został skazany.

Prof. Tomasz Nałęcz: Komisje śledcze pokazują kulisy polityki

Pozostało jeszcze 88% artykułu

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Polityka
Karol Nawrocki powołał swoich doradców. Na liście m.in. prof. Nowak i Beata Kempa
Polityka
Spotkanie w Białym Domu bez Polski. PiS: W USA nie chcą Donalda Tuska. PO: Karol Nawrocki oblał test
Polityka
Nowy sondaż partyjny. PiS zyskuje dzięki Karolowi Nawrockiemu?
Polityka
Wojciech Konończuk: Donald Trump popełnia błąd, przyjmując, że Władimirowi Putinowi chodzi wyłącznie o terytorium Ukrainy
Reklama
Reklama