Reklama

Kaczyński: Chcemy rządzić dwie kadencje, a daj Boże i dłużej

Część retrospektywna, która odnosi się do tego, co my nazywamy odzyskiwaniem Polski oraz element prospektywny, czyli dalsze rozwijanie najnowocześniejszej gospodarki - takie między innymi elementy ma zawierać program Zjednoczonej Prawicy na kolejne 8 lat rządzenia. Mówił o nich prezes PiS Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla i.pl.

Aktualizacja: 11.07.2023 08:04 Publikacja: 10.07.2023 11:54

Wicepremier, prezes PiS Jarosław Kaczyński i premier Mateusz Morawiecki

Wicepremier, prezes PiS Jarosław Kaczyński i premier Mateusz Morawiecki

Foto: PAP, Andrzej Lange

amk

W rozmowie z portalem i.pl prezes Prawa i Sprawiedliwości skupił się na programie swojej partii, którą PiS chce ogłosić podczas kampanijnych spotkań ze swoimi sympatykami.

Kaczyński stwierdził m.in., że jest przekonany, iż Zjednoczona Prawica utrzyma władzę, ale podczas trwającej kampanii wszystkie zaangażowane w nią osoby będą "gryzły trawę".

Pozostało jeszcze 88% artykułu

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Polityka
Kolejne kłopoty „Jaszczura”. Czy to Rodacy Kamraci mogą stać za pobiciem Adama Niedzielskiego?
Polityka
Co robić w razie wojny? Rząd roześle „Poradnik bezpieczeństwa” do wszystkich Polaków
Polityka
Jacek Nizinkiewicz: Atak na Adama Niedzielskiego. Czy Karolowi Nawrockiemu nie przeszkadza mowa nienawiści?
Materiał Promocyjny
Bieszczady to region, który wciąż zachowuje aurę dzikości i tajemniczości
Polityka
„Rozbiegany wzrok”, „pogubiony człowiek”. Krzysztof Gawkowski o prezydencie Nawrockim na Radzie Gabinetowej
Materiał Promocyjny
Jak sfinansować rozwój w branży rolno-spożywczej?
Reklama
Reklama