Reklama

Kaczyński: Nie cofniemy się

Jarosław Kaczyński spotkał się z mieszkańcami Łomży. - Mamy wielkie zwycięstwo, bo pokonaliśmy wielką koalicję antypisowską - komentował zwycięstwo Anny Marii Anders w wyborach uzupełniających do Senatu.

Publikacja: 07.03.2016 19:44

Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyński

Foto: PAP/Przemysław Piątkowski

- Miło odnosić zwycięstwo, to zawsze dobra chwila. Mamy wielkie zwycięstwo, bo pokonaliśmy wielką koalicję antypisowską. To PO, ta partia N, PSL, KOD, różni inni. Wygraliśmy! Ale rzecz w tym, że oni uważają, że też wygrali i wobec tego, ponieważ słyszę o wspólnej liście ich wszystkich, to powiem tak: życzę wam panie i panowie, żebyście tak samo wygrali w 2019 roku – wybory parlamentarne, europejskie, samorządowe. Życzę wam tego! - mówił prezes PiS na spotkaniu w Łomży.

Pozostało jeszcze 80% artykułu

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Polityka
Hołownia nie chce w Sejmie wystawy Kai Godek. Działaczka mówi o „cenzurze”
Polityka
Dlaczego prezydent zawetował ustawę o pomocy Ukraińcom? Zbigniew Bogucki wyjaśnia motywy
Polityka
Dlaczego Karola Nawrockiego nie było w Waszyngtonie? Marcin Przydacz wyjaśnia
Polityka
Zabrze ma nowego prezydenta. Zdecydowało 106 głosów
Materiał Promocyjny
Jak sfinansować rozwój w branży rolno-spożywczej?
Reklama
Reklama