Kampanię outdoorową na szeroką skalę zapowiadał już kilkanaście dni temu przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk. Jak wynika z naszych informacji, zapowiadana akcja rusza już w najbliższy weekend. I będzie jednocześnie swoistym przygotowaniem politycznym Platformy do świąt wielkanocnych. Będzie to też pierwsza tego typu akcja PO w prekampanii wyborczej. 

Nasi rozmówcy z Platformy podkreślają, że święta wielkanocne będą stały pod znakiem inflacji i wysokich cen, i o tym też będą przede wszystkim rozmawiać Polacy przy swoich wielkanocnych śniadaniach. Dlatego to drożyzna jest tematem tej kampanii outdoorowej. PO kontynuuje też akcję „Tu jest przyszłość” – w przyszłym tygodniu, jeszcze przed Wielkanocą, zapowiadane są spotkania w województwie kujawsko-pomorskim. Odbędzie się też - jak przy poprzednich edycjach tej akcji - również wyjazdowe posiedzenie klubu KO. 

Czytaj więcej

Poseł PiS zrezygnował z mandatu. Nieoficjalnie: Ma zostać szefem nowej państwowej spółki

W niedzielę o inflacji i wysokich cenach oraz o swoich receptach będzie mówić też na swojej konwencji gospodarczej Lewica.