Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 08.07.2025 09:29 Publikacja: 11.03.2022 13:40
Foto: AFP
Obrazek, który przedstawia szefów firm technologicznych w nazistowskich mundurach ze swastyką zastąpioną logotypami ich firm, pojawił się po wprowadzeniu przez Metę nowych zasad moderacji treści, które zezwalają na nawoływanie do przemocy wobec Rosjan.
Gigant mediów społecznościowych, który kontroluje Facebooka i Instagram, poinformował, że zmienia swoją politykę dotyczącą mowy nienawiści w odniesieniu do krajów zaangażowanych w konflikt oraz sąsiadujących z nimi krajów europejskich.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Premier Donald Tusk leci w czwartek do Rzymu na Konferencję Odbudowy Ukrainy. Ale to też okazja do zacieśnienia...
Kurczy się grupa umiarkowanych polityków w Partii Republikańskiej. Wykruszają się w spolaryzowanym systemie poli...
Prezydent USA Donald Trump nazwał w niedzielę plany Elona Muska utworzenia nowej partii politycznej „absurdalnym...
W Izraelu zapadła przełomowa decyzja dotycząca obowiązkowej służby wojskowej. Sąd Najwyższy uchylił wieloletnie...
Elon Musk, najbogatszy człowiek na świecie i do niedawna bliski współpracownik prezydenta USA Donalda Trumpa, og...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas