Aktualizacja: 01.07.2016 17:53 Publikacja: 30.06.2016 19:48
Foto: Fotorzepa, Robert Gardziński
"Rzeczpospolita": Panie pośle, to będzie kontrkandydatem Jarosława Kaczyńskiego w wyborach na szefa PiS?
Jacek Sasin, poseł PiS: Nie sądzę, żeby znalazł się w PiS ktoś, kto chciałby konkurować z Jarosławem Kaczyńskim na sobotnim kongresie. Prezes jest niekwestionowanym przywódcą, nie tylko PiS, ale całego obozu Zjednoczonej Prawicy.
Tylko 99 zł za rok.
Czytaj o tym, co dla Ciebie ważne.
Sprawdzaj z nami, jak zmienia się świat i co dzieje się w kraju. Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia, historia i psychologia w jednym miejscu.
„Jak Pani/Pana zdaniem spotkanie Karola Nawrockiego z Donaldem Trumpem w Białym Domu wpływa na jego szanse w wyb...
Poseł PiS Janusz Kowalski oraz były prezes stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz przyszli do jedn...
- Idę walczyć o państwo, dla którego bezpieczeństwo jest najważniejsze. Państwo silne, demokratyczne i oparte o...
- Jesteśmy i będziemy przychodzić niezależnie od tego, co ta banda będzie wyprawiać - mówił prezes PiS Jarosław...
Gdyby do rozstrzygnięcia wyborów prezydenckich potrzebna byłaby druga tura, jeden polityk wygrałby bez względu n...
W debacie o rynku pracy nie można zapominać o człowieku. Ideałem dla większości pozostaje umowa o pracę, ale technologie i potrzeba elastyczności oferują nowe rozwiązania.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas