Reklama

Ordo Iuris zachwala na Zachodzie rządy PiS

Konserwatywny think tank próbuje dotrzeć do zachodnich elit z przesłaniem, że jeśli w Polsce była zagrożona demokracja, to za rządów PO. Jednocześnie chwali zmiany jakie od roku wprowadza gabinet Beaty Szydło.

Aktualizacja: 26.09.2016 10:01 Publikacja: 25.09.2016 18:26

Ordo Iuris zachwala na Zachodzie rządy PiS

Foto: PAP, Rafał Guz

W piątek do prac w komisji trafił obywatelski projekt zakazujący aborcji. Przygotował go konserwatywny Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris, który zaczął zyskiwać rozgłos po przejęciu władzy przez PiS. Zasłynął też w marcu, zgłaszając w Sejmie projekt ustawy ograniczającej prawa gejów i lesbijek, a właśnie rozpoczął kolejne przedsięwzięcie. Chce poprawić międzynarodową opinię o Polsce.

Ofensywa w USA

Pozostało jeszcze 91% artykułu

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Polityka
Nowy sondaż partyjny: PiS w górę, Konfederacja mocno w dół
Polityka
Marcin Przydacz: Tylko Donald Trump może doprowadzić do zakończenia agresji Rosji na Ukrainę
Polityka
Tysiące cudzoziemców do wydalenia
Polityka
Czarne chmury nad łódzką uczelnią
Reklama
Reklama