Reklama

Karczewski: Może nie zrozumiano zapisów ustawy o IPN?

Marszałek Senatu Stanisław Karczewski zapowiedział, że głosowanie nad nowelizacją ustawy o IPN w Senacie odbędzie się jeszcze w czasie środowego posiedzenia. - Liczę że zakończenie procedowania ustawy wpłynie na obniżenie emocji - podkreślił.

Aktualizacja: 31.01.2018 21:35 Publikacja: 31.01.2018 21:27

Karczewski: Może nie zrozumiano zapisów ustawy o IPN?

Foto: Fotorzepa, Krzysztof Skłodowski

arb

Karczewski zapowiedział, że w czwartek rząd wyda oświadczenie, w którym ustosunkuje się do nowelizacji ustawy o IPN oraz określi cel i założenia tej ustawy.

- Chcemy tę ustawę uchwalić, chcemy prowadzić dialog - i to niezwykle intensywny - ze wszystkimi środowiskami by wyjaśnić intencje, cel ustawy, wszystko co ta ustawa ma na celu - mówił Karczewski.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Polityka
Nawrocki o reparacjach: Niemcy mogą je spłacać budując siłę Wojska Polskiego
Polityka
Czy reparacje są drogą donikąd? Janusz Reiter o błędach polityki historycznej
Polityka
Prezydent domaga się wyjaśnień po doniesieniach „Rz”. Ostra reakcja szefa rządu
Polityka
Polska zakupi okręty podwodne. Deklaracja Donalda Tuska
Reklama
Reklama