Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 19.08.2025 16:00 Publikacja: 12.11.2021 11:14
Foto: AFP
Autorzy projektu tłumaczą, że decyzja o budowie muru związana jest z rosnącą liczba prób nielegalnego przekroczenia granicy łotewsko-białoruskiej i zmianą sytuacji międzynarodowej. "Konieczne jest zapewnienie jak najszybszej budowy niezbędnej infrastruktury do ochrony granicy zewnętrznej" - przekonywali.
Za przyjęciem głosowało 72 posłów, nikt się nie wstrzymał i nikt nie głosował przeciw.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Wydział komunikacji parlamentu Finlandii ogłosił informację o śmierci jednego z posłów. „Osoba, która zmarła w b...
Zadowolenie ze sposobu sprawowania prezydentury przez Donalda Trumpa wyraża obecnie 40 proc. Amerykanów - wynika...
Prezydent Donald Trump oświadczył na platformie Truth Social, że to „głupi” ludzie pozbawieni zdrowego rozsądku...
Wołodymyr Zełenski w nocy z poniedziałku na wtorek czasu warszawskiego zamierza uzyskać w Białym Domu od Donalda...
Za garść tanich komplementów dyktator przekonał prezydenta USA do swojej wizji pokoju na Ukrainie. W poniedziałe...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas