Reklama
Rozwiń
Reklama

Majchrowski kontra Wassermann: Debata niczym cała kampania

Niedawna debata prezydencka z udziałem Jacka Majchrowskiego i Małgorzaty Wassermann w Krakowie była odbiciem tej kampanii, która cały czas pozostawała nieco poza radarami mediów.

Aktualizacja: 31.10.2018 18:53 Publikacja: 31.10.2018 18:46

Majchrowski kontra Wassermann: Debata niczym cała kampania

Foto: Fotorzepa, Piotr Guzik

Jak na kampanie wyborcze była ona bardzo merytoryczna i pozbawiona - poza jedną chwilą - wydarzeń, które przebiłby się poza Kraków i lokalne media. Jedynym momentem o zasięgu ogólnokrajowym był pozew Jacka Majchrowskiego wobec Mateusza Morawieckiego za słowa o walce ze smogiem w Krakowie.

Chociaż w czasie debaty kilkukrotnie temperatura wymiany zdań między prezydentem a przewodniczącą komisji weryfikacyjnej wzrastała, to nadal nic nie wykroczyło poza pewien specyficzny dla tego starcia standard.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Polityka
Sondaż: Czy Zbigniew Ziobro może liczyć w Polsce na uczciwy proces? Wiemy, co sądzą Polacy
Polityka
Prokuratorskie zarzuty dla Mariana Banasia nie kończą sprawy. Co jeszcze grozi byłemu prezesowi NIK?
Polityka
PSL stawia na modernizację i inwestycje. Metro w 10 miastach pomoże im wejść do Sejmu?
Materiał Promocyjny
Manager w erze AI – strategia, narzędzia, kompetencje AI
Polityka
Jarosław Kaczyński o Ziobrze: Będziemy go bronić. W wielu sprawach miał rację
Materiał Promocyjny
eSIM w podróży: łatwy dostęp do internetu za granicą, bez opłat roamingowych
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama