Reklama
Rozwiń
Reklama

Kielce: Roznosili ulotki Róży Thun, oblano ich fekaliami

Wolontariusze ze sztabu europosłanki PO Róży Thun w Kielcach zostali oblani fekaliami, gdy rozdawali ulotki wyborcze.

Aktualizacja: 19.05.2019 09:57 Publikacja: 19.05.2019 09:21

Moje banery, plakaty wyborcze są oznaczane swastykami, zrywane, niszczone - nic się nie dzieje. Komp

Moje banery, plakaty wyborcze są oznaczane swastykami, zrywane, niszczone - nic się nie dzieje. Kompletna bezkarność - twierdzi Róża Thun

Foto: EP/ Aurore BELOT

– Jest to powód do niepokoju, bo wiemy, że złe słowo niestety obraca się w czyn. Bardzo bym chciała, żeby reagować bardzo ostro, bo zaczyna być niebezpiecznie - powiedziała europosłanka po zdarzeniu.

Do ataku na wolontariuszy doszło w sobotę na ulicy Paderewskiego w Kielcach. Tam trzy młode osoby (jedna w wieku 19 lat i dwoje 17-latków) rozdawały ulotki wyborcze, w koszulkach z napisem "Róża Grafin von Thun und Hohenstein. Konkretnie. Dla Ciebie".

Pozostało jeszcze 84% artykułu

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Materiał Promocyjny
Czy polskie banki zbudują wspólne AI? Eksperci widzą potencjał, ale też bariery
Polityka
Europoseł Grzegorz Braun domaga się ochrony kontrwywiadowczej
Polityka
Plany Zbigniewa Ziobry? „Nie będą wpisywały się w scenariusz Tuska”
Polityka
Karol Nawrocki na Marszu Niepodległości? Prezydent rozwiał wątpliwości
Materiał Promocyjny
Urząd Patentowy teraz bardziej internetowy
Polityka
„To człowiek, który kłamie każdego dnia”. Marcin Przydacz komentuje słowa Donalda Tuska
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama