Aktualizacja: 07.08.2019 09:10 Publikacja: 06.08.2019 19:02
Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek
PSL-Koalicja Polska bój o parlament rozpocznie konwencją wyborczą 17 sierpnia w Płocku. Wtedy poznamy też oficjalne hasło kampanii i pełny kształt list. Miejsce wybrano nieprzypadkowo. To nie tylko okręg wyborczy jednego z ważniejszych polityków PSL – Piotra Zgorzelskiego – ale też miasto średniej wielkości na Mazowszu. PSL chce pokazać, że inaczej niż inne partie nie zaczyna od konwencji w Warszawie.
Tylko 99 zł za rok.
Czytaj o tym, co dla Ciebie ważne.
Sprawdzaj z nami, jak zmienia się świat i co dzieje się w kraju. Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia, historia i psychologia w jednym miejscu.
13 kandydatek i kandydatów na prezydenta bierze 12 maja udział w debacie prezydenckiej, która jest organizowana...
- Telewizja Polska niestety oszukała wszystkie sztaby przy organizacji debaty - powiedział rzecznik sztabu Sławo...
- Sytuacja, w której Polska jedzie innym wagonem niż ci, którzy odgrywają istotną rolę w relacjach międzynarodow...
Agnieszka Rupniewska, prezydent Zabrza, została odwołana z zajmowanego stanowiska w referendum rok po wyborach s...
Agnieszka Rupniewska, prezydent Zabrza, która po roku sprawowania urzędu została odwołana w referendum, w rozmow...
W debacie o rynku pracy nie można zapominać o człowieku. Ideałem dla większości pozostaje umowa o pracę, ale technologie i potrzeba elastyczności oferują nowe rozwiązania.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas