Kaczyński wysłał emisariusza do prezesa TK

Jarosław Kaczyński przez wysłannika sondował u prezesa TK prof. Andrzeja Rzeplińskiego możliwość kompromisu.

Aktualizacja: 06.05.2016 07:56 Publikacja: 05.05.2016 18:27

Andrzej Rzepliński ujawnił w programie #RZECZoPOLITYCE w rozmowie z Andrzejem Stankiewiczem, że mini

Andrzej Rzepliński ujawnił w programie #RZECZoPOLITYCE w rozmowie z Andrzejem Stankiewiczem, że minister finansów zasugerował mu milczenie do czasu ogłoszenia ratingu Polski

Foto: rzeczpospolita.tv

Ujawnił to sam Rzepliński, który w czwartek był gościem programu #RZECZoPOLITYCE w telewizji „Rzeczpospolitej".

– Zgłosił się do mnie wybitny prawnik, który nie jest osobą publiczną. Powiedział, że dzwoni w imieniu prezesa PiS. Przy jego udziale odbyłem spotkanie z osobą najwyższego zaufania Jarosława Kaczyńskiego. To była dobra rozmowa, trzygodzinna – zapewniał Rzepliński.

Pozostało jeszcze 94% artykułu

Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Polityka
Rafał Trzaskowski wystawi aktywistów? Chodzi o obietnicę z kampanii prezydenckiej
Polityka
Nowy sondaż partyjny: KO czy PiS? Wiemy, na kogo chętniej zagłosowaliby Polacy
Polityka
Sondaż: Czy Donald Tusk powinien być premierem do końca kadencji Sejmu?
Polityka
Prawie „rodzinna delegacja” NIK do Chin. Kto poleciał z Marianem Banasiem?
Materiał Promocyjny
Mieszkania na wynajem. Inwestowanie w nieruchomości dla wytrawnych
Polityka
Najnowszy sondaż partyjny. Partia Grzegorza Brauna zmierza do Sejmu