W państwowym, oficjalnym klipie telewizyjnym, można zobaczyć prezydenta Berdymukhamedowa, będącego również naczelnym szefem sił zbrojnych w Azji Środkowej, strzelającego do celu. Głos w oryginalnym klipie mówi, że „zdolności prezydenta są warte naśladowania przez wojskowych”. Nie wszyscy się jednak z tym zgadzają.

Krajowa opozycyjna strona internetowa Khronika Turkmenistana edytowała wideo z prezydentem pokazującym jego umiejętności strzeleckie. Dodali do niego początek filmu „Komando" z Arnoldem Schwarzeneggerem. Edytowana forma filmu obejrzana została ponad 250 000 razy w ciągu ostatnich 24 godzin. Wywołała sarkastyczne komentarze, w których znaleźć można wypowiedzi określające prezydenta Turkmenistanu jako „Turkmenatora".

Jeden z użytkowników mediów społecznościowych wyśmiewał klip zostawiając pod nim komentarz "nawet nie był w wojsku, a zachowuje się tak, jakby wiedział wszystko i potrafił wszystko”. Inni porównywali go do Władimira Putina czy Kim Dzong-Una lub sugerowali, że prezydent powinien zostać wysłany do Syrii, gdzie ze swoimi umiejętnościami błyskawicznie wprowadziłby porządek.

Znaleźli się jednak również tacy, którym spodobał film się spodobał. "Dobrze zrobione”, "wszystko zrobił doskonale, dobrze wygląda i wie jak radzić sobie z bronią!” - komentowali użytkownicy mediów społecznościowych.