Waldemar Witkowski: Młodzi zakładają moje fankluby

Lewicowe hasła, które od lat głoszę, nie są dla mnie puste. Przeciwnie, wcielam je w życie. Za moich rządów w spółdzielni mieszkaniowej wprowadziliśmy siedmiogodzinny dzień pracy. Wydajność pracowników wcale nie spadła - mówi Waldemar Witkowski, przewodniczący Unii Pracy.

Publikacja: 04.09.2020 10:00

Waldemar Witkowski: Młodzi zakładają moje fankluby

Foto: TVP/EAST NEWS/Jan Bogacz

Plus Minus: Zdecydował się pan kandydować na prezydenta, nie mając żadnych szans na sukces. Pana partia, Unia Pracy, też jest prawie nieobecna w polityce. Zatem po co to wszystko było?

Niekoncesjonowane przez SLD środowiska lewicowe, uznające, że prawa człowieka, środowisko czy Unia Europejska są wartościami ważniejszymi niż inne, od końca ubiegłego roku namawiały mnie, żebym wystartował w wyborach prezydenckich. Zgodziłem się pod warunkiem, że zbiorą wymagane 100 tys. podpisów, bo to wcale nie jest łatwe.

Pozostało jeszcze 97% artykułu

Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Plus Minus
Podcast „Posłuchaj Plus Minus”: Sztuczna inteligencja zabierze nam pracę
Plus Minus
„Samotność pól bawełnianych”: Być samotnym jak John Malkovich
Plus Minus
„Fenicki układ”: Filmowe oszustwo
Plus Minus
„Kaori”: Kryminał w świecie robotów
Materiał Promocyjny
Mieszkania na wynajem. Inwestowanie w nieruchomości dla wytrawnych
Plus Minus
„Project Warlock II”: Palec nie schodzi z cyngla