Ostatnio przeczytałem zbiór wywiadów dr Ewy Woydyłło „Zakręty życia. Rozmowy o miłości, depresji, nałogach i odnajdywaniu siebie”. Poruszana jest w nich tematyka traumy, poczucia własnej wartości oraz depresji czy dzieciństwa. Z wywiadów tych wyłania się człowiek, który opowiada o odnajdywaniu samego siebie, o poszukiwaniu swojej słusznej drogi, ale – co najważniejsze, bez względu na koszty, w zgodzie z samym sobą. Bardzo ujął mnie humanizm i spojrzenie na problemy, które dotyczą nas wszystkich, a z których nie zdajemy sobie często sprawy. Które mniej lub bardziej świadomie pomijamy.