David Beckham zapłacił wysoką cenę za dojście na szczyt

Serial o Davidzie Beckhamie nie jest broszurą o gwiazdorze futbolu, tylko opowieścią o człowieku z krwi i kości, który – choć doszedł na szczyt – zapłacił za to wysoką cenę, bo zawsze wzbudzał skrajne emocje: od miłości do nienawiści.

Publikacja: 20.10.2023 17:00

David Beckham zapłacił wysoką cenę za dojście na szczyt

Foto: CHANDAN KHANNA/AFP

Dokumenty sportowe bywają ciężkostrawną potrawą. Serialu o Beckhamie na szczęście to nie dotyczy, choć mogłoby się wydawać, że napisano i powiedziano o nim wszystko. Laureaci Oscarów, reżyser Fisher Stevens i producent John Battsek, udowadniają jednak, że to nieprawda. Zaproszeni z kamerami do domu Beckhamów zyskali dostęp do niepublikowanych wcześniej prywatnych materiałów i okazji nie zmarnowali.

Zaglądamy więc z nimi do ogrodu, gdzie mały David kopał piłkę z ojcem, do szatni i korytarzy Manchesteru United, gabinetu, gdzie sir Alex Ferguson podśpiewuje za biurkiem, na weselne przyjęcie, a nawet na salę porodową, w której Victoria czeka na narodziny ich pierwszego syna.

Pozostało 96% artykułu

Ten artykuł przeczytasz z aktywną subskrypcją rp.pl

Teraz 4 zł za tydzień dostępu do rp.pl!

Na bieżąco o tym, co ważne w kraju i na świecie. Rzetelne informacje, różne perspektywy, komentarze i opinie. Artykuły z Rzeczpospolitej i wydania magazynowego Plus Minus.

Plus Minus
J.D. Vance. Nawrócony na Trumpa
Materiał Promocyjny
Jak wykorzystać potencjał elektromobilności
Plus Minus
Atomowe szachy poza kontrolą
Plus Minus
„Wracamy do Przodownika”: Dobre żarty z piwnicy
Plus Minus
Jan Bończa-Szabłowski: Lubił zapach pomarańczy
Plus Minus
Biolog uzbrojony w pistolety