Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 12.07.2025 14:08 Publikacja: 24.06.2022 17:00
Foto: materiały prasowe
W 2017 roku Netflix ogłosił, że pracuje nad Mindflixem – słuchawkami, które pozwolą widzowi wybrać to, co chce oglądać, na podstawie aktywności jego mózgu. Firma nie wdrożyła jeszcze tego rozwiązania, ale wyobraźmy sobie, że wykupuję abonament Netflixa w wersji premium i otrzymuję w pakiecie specjalny headset. Odpalam go i siłą myśli wchodzę do menu filmów oraz seriali SF. Myślę „Czarne lustro”. OK. Sezon pierwszy. Jest! Przewijam na dół… mam: trzeci odcinek pod tytułem: „Cała twoja historia”.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
II wojna światowa wybuchnie 5 stycznia 1940 r. w wyniku sporu Niemiec z Polską o Gdańsk i dostęp Polski do morza...
Odpowiedzialny biznes przechodzi kolejną ewolucję związaną z nowymi wymaganiami regulacyjnymi. Tym razem celem jest strategiczna transformacja pozwalająca na skuteczną ochronę środowiska i praw człowieka. Jak odpowiedzieć na te wyzwania?
„RoadCraft” podpowiada pomysł na biznes w dobie kryzysu klimatycznego.
„Jurassic World: Odrodzenie” kolejny raz przypomina, jak chciwe są korporacje.
„Jedyni ludzie, którzy mnie lubili, odeszli” – mówi bohater animacji studia Pixar. Tak, „Elio” zaczyna się od ża...
„Kaczki. Dwa lata na piaskach” to rzecz poruszająca i bardzo szczera, a przy tym pięknie narysowana – mimo czern...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas