Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 19.09.2025 12:37 Publikacja: 22.11.2023 16:46
Barbara Nowak
Foto: YouTube/Kuratorium Małopolska
Wielu z małopolską kurator oświaty Barbarą Nowak się nie zgadza, wielu krytykuje jej wypowiedzi, ale też wszyscy przyznają zgodnie – w bezpośrednich kontaktach jest sympatyczna i miła. I zapewne te przymioty ducha zjednują jej przyjaciół.
W gronie tym znalazła się także pewna, pracująca w Szwecji, nauczycielka przedszkola. To od niej Barbara Nowak, jak mówiła w wywiadzie zamieszczonym w portalu wp.pl, dowiedziała się, co w tamtejszych placówkach dla najmłodszych się dzieje.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
W 2025 roku nie ufa sądom już 57 proc. obywateli. Polityczny impas między prezydentem Karolem Nawrockim a rządem...
W dniu wyborów prezydenckich zrozumiałam, jakim błogosławieństwem jest pracować w medium nietożsamościowym.
Niemcy nie mogą pewnie uwierzyć w swoje szczęście Czyżby nie rozumiał tego prezydent Karol Nawrocki, który przed...
Bez systemowych rozwiązań obronnych doraźne zakupy i pojedyncze działania będą chronić nas raczej przed wyrzutam...
Prezydent Karol Nawrocki popełnia poważny błąd, stawiając wszystko na kartę amerykańską i atakując Unię Europejs...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas