Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 07.05.2018 20:05 Publikacja: 07.05.2018 19:33
Foto: 123RF
Do niedawna wydawało się, że rządzący nie ustąpią nawet o pół ziobra. Przetrzymali narzekania tego nudziarza Timmermansa, ale gdy idzie o pieniądze, ostrzał z brukselki ma siłę artyleryjską. Stąd szybciutko i pewnie po nocy – podobnie jak przy pacyfikacji Trybunału Konstytucyjnego – opublikowano projekty ustaw odwołujących święte do niedawna dogmaty prokuratora Piotrowicza: już skarga nadzwyczajna nie będzie demolować powstałej przez 20 lat konstrukcji prawomocnych wyroków, już nie będzie prokurator generalny mianował posłusznych asesorów sądowych, już się opublikuje orzeczenia dawnego Trybunału, cóż, że nieaktualne? Cieszyć się? Niestety, nie ma powodu, chociaż w środę przypada doroczny Dzień Europy.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Niemcy nie mogą pewnie uwierzyć w swoje szczęście Czyżby nie rozumiał tego prezydent Karol Nawrocki, który przed...
Bez systemowych rozwiązań obronnych doraźne zakupy i pojedyncze działania będą chronić nas raczej przed wyrzutam...
Prezydent Karol Nawrocki popełnia poważny błąd, stawiając wszystko na kartę amerykańską i atakując Unię Europejs...
Polska Agencja Prasowa może być filarem tarczy antydezinformacyjnej. Ma wszelkie możliwości i kompetencje. Potrz...
W Polsce jest silne oczekiwanie, by w końcu Berlin wykazał się wolą porozumienia w kwestii poważnego zadośćuczyn...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas