Reklama
Rozwiń
Reklama

Kuglarze wartości i przymus szczęścia

Z osłupieniem czytam o personal brandingu. Przecieram oczy, patrząc na zamieszczane w internecie wideo coachów i wszelkiej maści trenerów osobistych.

Publikacja: 19.11.2017 21:00

Kuglarze wartości i przymus szczęścia

Foto: ROL

Zachłyśnięcie się modą bywa komiczne, jeśli w bezwolnym podążaniu za trendami nie zachowamy zdrowego rozsądku lub zwyczajnie trzeźwości oglądu sytuacji w lustrze. Jest szansa, że zaowocuje to jedynie okraszoną uśmiechami przechodniów chwilową niedogodnością. Ta sytuacja nie wydaje się niebezpieczna z punktu widzenia naszego istnienia, rozwoju i przyszłości. Bo nie jest.

Ciuchy zawsze można zmienić. Tym bardziej że w tzw. sieci czeka na nas ponad milion trzysta blogów modowych – zawsze więc znajdziemy coś dla siebie. Gorzej, jeśli nie wiemy, dla jakiego siebie. Spokojnie, podobnie jak w kwestii mody oraz każdej innej życiowej sprawie, i tu czeka na nas wylęgarnia specjalistycznych porad, blogów, doradców, którzy nas... poprowadzą. Poprowadzą ku czemu? Z tym pytaniem dopiero przyjdzie nam się zmierzyć za czas jakiś.

Pozostało jeszcze 85% artykułu

RP.PL i The New York Times!

Kup roczną subskrypcję w promocji - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Opinie Ekonomiczne
Tajwan puka do drzwi Interpolu
Opinie Ekonomiczne
Prof. Gorynia: Czy ekonomia może być fascynująca?
Opinie Ekonomiczne
Dr Marcin Murawski: Kryzys w ochronie zdrowia w 2025 r. to fake news
Opinie Ekonomiczne
Witold M. Orłowski: Zakład o złoto
Materiał Promocyjny
Jak budować strategię cyberodporności
Opinie Ekonomiczne
Adam Roguski: Mieszkaniowy sojusz państwa ze spółdzielniami
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama