Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 15.01.2018 13:28 Publikacja: 15.01.2018 13:28
3 zdjęcia
ZobaczSpotkanie Liderów Branży Nieruchomości
Foto: materiały prasowe
Wydarzenie odbyło się w momencie szczególnym. Niespełna dwa dni po rekonstrukcji rządu. Rekonstrukcji, która istotnie przeorganizowała dotychczasowe Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa. Na tyle, że w trakcie konferencji nie było wiadomo, który z ministrów będzie odpowiadał za planowanie przestrzenne, budownictwo, czy wreszcie program Mieszkanie +.
Dziś już wiemy, że nowy resort infrastruktury zajmować się będzie tym, co historyczne już MIiB. Trudno jednak wyrokować, jak długo.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
W II półroczu nie będzie przełomu, jeśli chodzi o sprzedaż mieszkań – kredyty wciąż są relatywnie drogie. Rezygn...
Polska przyciąga uwagę zagranicznych inwestorów i zamożnych klientów poszukujących nieruchomości premium – wynik...
Na rynku pojawiła się nowa grupa kupujących mieszkania. Są elastyczni i mniej przewidywalni. Odkryte ceny nieruc...
Deweloper podtrzymuje cel sprzedaży ok. 3 tys. mieszkań w tym roku i planuje przekazać ok. 2,4 tys. lokali – wyn...
Jawne ceny mieszkań mogą ograniczyć takie praktyki, jak różnicowanie cen w zależności od oceny klienta przez dew...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas