Reklama

EuRoPol Gaz szuka kupca na siedzibę widmo

Dwuhektarowy grunt z niedokończonym biurowcem czeka na nowego właściciela.

Aktualizacja: 20.10.2020 11:34 Publikacja: 20.10.2020 10:58

EuRoPol Gaz szuka kupca na siedzibę widmo

Foto: Fotorzepa/ Wiktor Andrzej

EuRoPol Gaz przy wsparciu Colliers International szuka kupca na działkę o powierzchni 22,7 tys. mkw. przy trasie S-8 w Warszawie, na której znajduje się niedokończony od dwóch dekad biurowiec – w zamyśle siedziba spółki. Budynek biurowo-usługowy liczy 35 tys. mkw. powierzchni i jest w stanie surowym częściowo zamkniętym. Ponadto studium dopuszcza zabudowę wielorodzinną na tym terenie.

– Dostępność gruntów w atrakcyjnych lokalizacjach miejskich, pozbawionych wad prawnych i technicznych, jest dziś niezwykle niska. Biorąc to pod uwagę, działka przy ul. Literackiej 7 należy obecnie do najciekawszych w Warszawie nieruchomości gruntowych w sprzedaży. Na pograniczu Żoliborza i Bielanach, gdzie jest zlokalizowana, intensywnie rozwija się tkanka mieszkaniowa, a wraz z nią infrastruktura usługowa i społeczna – skomentował Emil Domeracki, dyrektor działu gruntów inwestycyjnych w Colliers International.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Nieruchomości
Mieszkanie dla singla, dla pary, dla rodziny. To dobry czas na szukanie lokalu?
Nieruchomości
Popyt na biura nakręcają renegocjacje umów
Nieruchomości
Trójmiasto zdominowało rynek mieszkań premium. Ta część rynku też nie ma lekko
Nieruchomości
Deweloperzy lubią „obwarzanki” i kurorty. A co lubią klienci?
Materiał Promocyjny
Bieszczady to region, który wciąż zachowuje aurę dzikości i tajemniczości
Nieruchomości
„Pomysły” deweloperów, czyli jak z domu może powstać blok
Materiał Promocyjny
Jak sfinansować rozwój w branży rolno-spożywczej?
Reklama
Reklama