Miejska willa położona na obrzeżu parku miejskiego Regent's Park w Londynie została zbudowana na początku XIX wieku. Zaprojektował ją jeden z najbardziej płodnych angielskich architektów John Nash. Był też ulubionym architektem Księcia Regenta a następnie króla Jerzego IV, który zlecił mu przebudowę i unowocześnienie stolicy Wielkiej Brytanii.

Na jego zlecenie John Nash przebudował Royal Pavilion w Brighton, zaprojektował m.in. Marble Arch, Regents Street, Carlton House Terrace i Park Crescent w Londynie, a także przeprojektował St. James's Park i nadzorował przebudowę, powiększenie i unowocześnienie pałacu Buckingham, ówcześnie prywatnej rezydencji królewskiej.

Dom mieszkalny na skraju Regent's Park został wystawiony na sprzedaż za 8 mln funtów, czyli 41,5 mln złotych. Jego obecnym właścicielem jest znany brytyjski producent teatralny Cameron Mackintosh, który kupił go 30 lat temu. Budynek, znany jako Tower House, ma powierzchnię około 440 metrów kwadratowych w tym cztery sypialnie, pięć łazienek, cztery salony, a także wysokie sufity, sztukaterie z początku XIX wieku, kominki a także oranżerię, siłownię, spa i garaż oraz otoczony murem duży ogród.

Cena tego domu to nic w porównaniu z tym za ile został sprzedany inny zaprojektowany przez Johna Nasha budynek - Nash terraces, znajdujący się tuż obok pałacu Buckingham. W 2019 roku właściciel funduszu inwestycyjnego Ken Griffin kupił go za rekordową sumę 95 mln funtów.