W czterokondygnacyjnym budynku zaplanowano 79 mieszkań o powierzchni od 27 do 78 mkw. – od kawalerek po lokale z czterema pokojami. Część mieszkań ma po dwa balkony. Do lokali na parterze są przypisane ogródki o metrażu do 180 mkw. Jak mówią przedstawiciele dewelopera, właśnie te mieszkania cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Osiedle jest dobrze skomunikowane. – Można stąd szybko dojechać do stacji metra Trocka i stacji PKP Warszawa Zacisze Wilno. Komunikacją miejską w 13 minut dojedziemy do Galerii Wileńskiej, a w ok. 20 minut do centrum miasta – mówią przedstawiciele dewelopera. -

- Niewątpliwą zaletą inwestycji jest bliskość atrakcyjnych terenów rekreacyjnych, w tym Zalewu Bardowskiego – podkreśla Anna Krystecka, dyrektor marketingu w Victorii Dom. - Atutem jest także bliskość sklepów, punktów usługowych, placówek służby zdrowia, szkół, przedszkoli. Wszystko to zachęca do zamieszkania tu przede wszystkim ludzi młodych.

Ceny mieszkań na osiedlu Krzewna zaczynają się od 8,27 tys. zł za mkw. Średnia dla Warszawy, jak podaje dyrektor Krystecka, powołując się na dane NBP, to niemal 10,2 tys. zł za mkw.

- Z ankiety przeprowadzonej przez GetHome.pl wśród pośredników na rynku nieruchomości wynika, że chociaż ponad połowa z nich spodziewa się w 2021 r. stabilizacji cen mieszkań, to ponad jedna trzecia ankietowanych prognozuje wzrost cen – wskazuje. - Bez względu na to, czy będziemy mieli do czynienia ze stabilizacją, czy wzrostem cen, inwestycja w nieruchomość to jedna z najbardziej pewnych form lokaty kapitału – przekonuje dyrektor.

Victoria Dom oddała do użytku ponad 6,4 tys. mieszkań i domów. Od początku 2021 r. spółka sprzedała 506 mieszkań, o 42 proc. więcej niż w ostatnim kwartale ub.r. Zarząd spółki zakłada zakontraktowanie w skali roku ok. 2 tys. lokali. Dziś w różnych fazach realizacji i przygotowania jest ponad 10 tys. mieszkań.

Firma, która prowadzi inwestycje przede wszystkim w Warszawie, w ubiegłym roku rozpoczęła także budowę osiedla Viva Piast w Krakowie. Od pięciu lat deweloper jest obecny także na rynku niemieckim – w Berlinie, a od roku w Lipsku.