Osiedle Krzewna na warszawskim Targówku do wzięcia

Sprzedaż mieszkań z pierwszego etapu osiedla u zbiegu ul. Swojskiej i Krzewnej w stolicy rozpoczyna Victoria Dom. Ceny zaczynają się od niespełna 8,3 tys. zł za mkw.

Aktualizacja: 11.04.2021 12:24 Publikacja: 11.04.2021 12:16

Foto: materiały prasowe

W czterokondygnacyjnym budynku zaplanowano 79 mieszkań o powierzchni od 27 do 78 mkw. – od kawalerek po lokale z czterema pokojami. Część mieszkań ma po dwa balkony. Do lokali na parterze są przypisane ogródki o metrażu do 180 mkw. Jak mówią przedstawiciele dewelopera, właśnie te mieszkania cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Osiedle jest dobrze skomunikowane. – Można stąd szybko dojechać do stacji metra Trocka i stacji PKP Warszawa Zacisze Wilno. Komunikacją miejską w 13 minut dojedziemy do Galerii Wileńskiej, a w ok. 20 minut do centrum miasta – mówią przedstawiciele dewelopera. -

Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Nieruchomości
Ghelamco Group wykupiło obligacje. Duża ulga dla inwestorów
Nieruchomości
Przedwiośnie w mieszkaniówce. Duża oferta i stabilizacja cen
Nieruchomości
Polski kapitał na łowach. Jest głód inwestowania w nieruchomości
Nieruchomości
Cukrownia w Pruszczu Gdańskim będzie miastem przyszłości
Materiał Promocyjny
Mieszkania na wynajem. Inwestowanie w nieruchomości dla wytrawnych
Nieruchomości
Najbliższy poniedziałek to dzień prawdy dla Grupy Ghelamco