Aktualizacja: 20.03.2025 16:58 Publikacja: 28.11.2023 13:06
Idea - wieloetapowe osiedle firmy Unidevelopment w Radomiu
Foto: Mat.prasowe
Teren przy ulicy Listopadowej w Radomiu, niespełna 3 km od centrum miasta, niedaleko obwodnicy, deweloper kupił w 2016 roku. Powstaje tu wieloetapowe, wielofunkcyjne osiedle Idea. Docelowo ma powstać prawie 2 tys. mieszkań wraz z infrastrukturą rekreacyjną i handlowo-usługową.
Unidevelopment ukończył właśnie ósmy etap osiedla o nazwie Idea Venus. W tej części inwestycji powstało 137 mieszkań o powierzchni od 27 do 94 mkw. Firma ma już pozwolenie na użytkowanie nieruchomości.
Budynek z niemal 280 lokalami na wynajem powstał przy ul. Rembielińskiego w Łodzi. Mieszkania są w pełni umeblowane.
Osiedle na warszawskim Bemowie spółki Bouygues Immobilier Polska wybuduje CFE. Trzeci etap będzie gotowy w I kwartale 2026 roku.
Do oferty trafiły 143 mieszkania z kolejnej części wrocławskiego osiedla.
W pierwszym etapie osiedla ma powstać 146 mieszkań. Zakończenie budowy deweloper zapowiada na trzeci kwartał 2025 roku.
Przesłanki i czynniki efektywnego wdrażania projektów OZE przez JST uwzględniające kwestie ekonomiczne, środowiskowe i społeczne.
Osiedle na warszawskim Targówku zaoferuje ponad 100 mieszkań. Ceny zaczynają się od 12,9 tys. zł za mkw.
Jazda na motocyklu to z całą pewnością wielka przyjemność, o czym zaświadczy każdy, kto chociaż raz miał okazję – legalnie, podkreślmy – poprowadzić maszynę na dwóch kołach.
Trudno znaleźć prawdziwą ofertę premium w inwestycjach mieszkaniowych, nawet tutaj na targach MIPIM w Cannes. Dla klientów z najwyższej półki niezbędne jest nieustanne myślenie o ich potrzebach, proponowanie im najwyższego standardu i jakości. Ale w naszej najnowszej inwestycji w Warszawie chcemy też stworzyć kawał miasta, który będzie otwarty dla wszystkich – mówi Rafał Kula, prezes i współzałożyciel NOHO Investment.
Fundusz private equity Greenstone kupuje od firmy Torus resztę udziałów w gdańskim biurowcu Format, stając się jedynym właścicielem budynku.
Z raportu CBRE wynika, że certyfikat zrównoważonego rozwoju daje wiele przewag. Ale diabeł tkwi w szczegółach.
Deweloper stworzy w Łodzi mieszkania serwisowane dla seniorów. Demografia wymusi więcej tego typu inwestycji.
Budowa ogrodzenia to jedna z pierwszych czynności wykonywanych po zakupie działki. Jeśli jednak mamy obok sąsiadów, sytuacja wymaga uzgodnień. Właściciele nieruchomości mogą się spotkać z propozycją współfinansowania budowy płotu lub jego wymiany. Czy trzeba na nią przystać?
Zespół deregulacyjny Rafała Brzoski proponuje usprawnienie procedur legalizacji samowoli budowlanej. Nie chodzi o wspieranie naruszania prawa, ale o bezpieczeństwo.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas