Brain Park to kompleks biurowy o powierzchni ponad 43 tys. mkw. budowany przez spółkę Echo Investment na krakowskich Grzegórzkach u zbiegu al. Pokoju z ul. Fabryczną. Pierwszy etap inwestycji (segmenty A i B) oddano do użytku w listopadzie 2022 roku. Pracę w biurach z pierwszego etapu rozpoczęły już firmy PepsiCo i Aldi. Wkrótce do Brain Parku dołączą m.in. Epam Polska, Mercator Medical, Loftmill i Medicover.

Trwa budowa segmentu C o powierzchni ponad 13 tys. mkw. – Świętujemy zakończenie kolejnego etapu kompleksu. Osiągnęliśmy docelową wysokość niemal 40 metrów – mówi cytowany w raporcie Marek Rajchel, dyrektor budowy w spółce Echo Investment, odpowiedzialny za inwestycję Brain Park. - Symboliczna wiecha zawisła na poziomie 10. kondygnacji. Rozpoczynamy prace elewacyjne, a wewnątrz prace instalacyjne. Obiekt ma być gotowy w drugiej połowie tego roku.

Za projekt architektoniczny biurowców odpowiada krakowska pracownia BE DDJM Architekci. Budynki mają certyfikat BREEAM Interim na poziomie Excellent.