Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 03.07.2025 16:48 Publikacja: 06.12.2022 16:03
Foto: Mat. prasowe
Generalny wykonawca zapowiada, że zakończy prace w drugim kwartale 2025 roku. – Podpisanie tego kontraktu to kolejny ważny krok w kierunku wzmocnienia obecności naszej firmy na rynkach poza Warszawą – mówi cytowany w komunikacie Krzysztof Foder, dyrektor regionalny Bouygues Immobilier Polska.
Na osiedlu Lune de Malta przy ul. Milczańskiej w Poznaniu francuski deweloper zaoferuje 226 mieszkań – od kawalerek po cztery pokoje. Największe, nawet 117-metrowe lokale będą mieć wyjście na taras na dachu. W podziemnym parkingu będzie 334 miejsc parkingowych. Deweloper zaplanował także strefę relaksu (ozdobi ją niemal 100 drzew), wielofunkcyjne boisko, plac zabaw.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
W siedmiu największych miastach deweloperzy sprzedali w listopadzie niespełna 2,7 tys. mieszkań. To o 17 proc. m...
Na siedmiu głównych rynkach jest dostępnych 55 tys. mieszkań - o ponad 40 proc. więcej niż przed rokiem – podaje...
Właściciele oferują lokale taniej niż w szczycie sezonu. Czynsze za wynajmowane mieszkania są niższe od raty kre...
Ceny lokali zaczną znów wyraźnie rosnąć w 2024 i 2025 roku – prognozują ekonomiści Credit Agricole Bank Polska....
Zarówno deweloperzy, jak i inwestorzy indywidualni hamują z inwestycjami. Będzie to miało konsekwencje nie tylko...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas