Apartamenty inwestycyjne Aries Residence powstaną w bezpośrednim sąsiedztwie stacji narciarskiej Jaworzyna Krynicka. W dziesięciu apartamentowcach spółka Platan Group zaplanowała 200 pokoi. W kompleksie powstanie także strefa wellness, restauracja i kawiarnia. Na najwyższych piętrach znajdą się penthouse'y z tarasami widokowymi, a kilkadziesiąt apartamentów będzie wyposażonych w prywatne sauny.

W ofercie są także lokale z aneksami kuchennymi. Powierzchnie mieszkań to 32 – 66 mkw. Lokale będą wykończone w standardzie 5 gwiazdek. Zakończenie budowy inwestor zapowiada na drugi kwartał 2024 roku.

Apartamenty hotelowe są oferowane w dwóch systemach: ze stałym zyskiem i w modelu 30/70 proc. Właściciel lokalu dostaje 70 proc. przychodów generowanych przez aparthotel.

Aries Residence Krynica - Zdrój to trzeci projekt apartamentów condo realizowany przez spółkę Platan Group. Marka ma w portfolio dwie inne inwestycje o tym charakterze: Aries Residence & SPA w Szczyrku i Aries Residence w Bukowinie Tatrzańskiej. Zakończenie obu inwestycji zaplanowano na koniec tego roku.