Klienci mogą też skorzystać z usługi zarządzania apartamentami w ramach Vacation Rental. Firma zajmuje się obsługą najmu krótkoterminowego w imieniu właściciela.

Kompleks mieszkaniowy Wyspa Solna będzie się składać z pięciu budynków z 450 mieszkaniami. Do części lokali są przypisane ogródki.

W trzecim etapie deweloper, spółka Wyspa Solna, zaplanował trzy budynki. W ofercie są mieszkania o powierzchni od 29 do 127 mkw. – od kawalerek po lokale z czterema pokojami. Ceny mieszkań ofercie zaczynają się od 9,7 tys. zł za mkw.

- Zainteresowanie inwestycją Wyspa Solna rośnie. Część nabywców to osoby, które kupiły mieszkania we wcześniejszych etapach – mówi cytowany w komunikacie Marcin Liberski, dyrektor sprzedaży Vacation Investments. Budowa trzeciego etapu rozpoczęła się maju.

- W dobie bijącej rekordy inflacji rośnie popyt na mieszkania wakacyjne na wynajem – mówi Adrian Kornas, prezes spółki Wyspa Solna. - Mimo rosnących stóp procentowych nie odczuwamy spadku zainteresowania ofertą – podkreśla.

W inwestycji Wyspa Solna zaplanowano takie udogodnienia jak strefa relaksu z basenem, sauną, salą fitness i siłownią wewnętrzną. Będzie też recepcja. Pomiędzy budynkami zaprojektowano strefy wypoczynku i plac zabaw.