Deweloper zaplanował 381 apartamentów i osiem penthousów z widokiem na panoramę Wrocławia. Największy lokal ma 250 mkw. powierzchni. W ofercie są pakiety wykończenia lokali pod klucz.

Budowa 17-kondygnacyjnego budynku rozpoczęła się w marcu. W apartamentowcu znajdzie się strefa wellness z basenem, saunami i salą fitness. Będzie też recepcja, całodobowa ochrona i trzypoziomowy parking podziemny.

- Na rynku pierwotnym we Wrocławiu, podobnie jak w innych polskich miastach, brakuje mieszkań klasy premium – mówi cytowany w komunikacie Tomasz Karpiel, dyrektor operacyjny Angel Poland Group. – Luksusowe inwestycje przyciągają inwestorów. Nawet podczas największych światowych kryzysów nie tracą na wartości. O luksusie świadczą dziś nie tylko udogodnienia, jakie zapewniamy mieszkańcom, ale przede wszystkim lokalizacja, jakość wykończenia, infrastruktura, widok, najbliższe sąsiedztwo – wylicza.

Za projekt apartamentowca odpowiada firma architektoniczna EPR. Dach budynku zostanie pokryty zielenią. Ma powstać także park sensoryczny. Deweloper zapewnia, że podobnie jak w Angel City, także przy tym projekcie zadba o minimalizowanie ilości odpadów budowlanych i zużycie materiałów.

Zarządzanie nieruchomością proponuje spółka Angel Management.